Sosyal Medya Yönetimi

Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare veya State kullanan müşteri adaylarınız veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.

Yıllardır kat ve kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

Size kapımız her zaman açık! 

Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetmek İçin Profesyonel Bir Ekip :

Firmalar, sosyal medya üzerinde başarı yakalamak için epey zaman harcıyor.Araştırmalara göre, pazarlama sektörünün yüzde 93’ü markanın tanıtımı için Facebook, Twitter ve Google + kullanıyor. Ancak sosyal medya içerikleri hakkında düşünmek, bu platformda süreklilik sağlamak için yeni fikirler üretmek giderek daha fazla zaman ve emek gerektirmeye başlayınca, bu mecra “sosyal medya yönetimi”  olarak farklı bir uzmanlık alanı haline geldi.Sosyal medya yöneticileri dinamik bir sektörde olmanın getirisi olarak, tüm gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar olmak zorunda. Bu nedenle sosyal medya alanında çalışanların mesai saati ya da ofis ortamı diye kısıtlamaları yok.İnternetin olduğu her yer onlar için bir ofis, üstelik sosyal medya trendleri mesai saati tanımadan değişiyor ve gelişiyor. Durum böyle olunca sosyal medya yöneticilerinin bir sistem çerçevesinde çalışması gerekiyor.

İçerik Üretimi ve Paylaşımı :

 

İçerik pazarlaması, özellikle sosyal medyayı aktif kullanan markaların rakipleriyle farklılaşma adına kullandıkları bir yöntemdir. Dijital çağda internet kullanıcıları her gün yüzlerce içeriğe maruz kalmaktadır. Görseller, metinler ve videolar  markaların kendilerini ön plana çıkarmak için kullandıkları içeriklerdendir.Bu kadar bilgi bombardımanı içinde fark edilebilir olmak gerçekten zor bir iştir.

İçeriğin zamanlaması, verdiği mesaj, hitap ettiği kitle ve bu kitlenin dijital ilgi alanları çok iyi analiz edilmelidir. İçerik deyip geçmeyin, yaşadığımız dönemde içeriğin kalitesi o kadar önemli ki önümüzdeki 1-2 sene içerisinde markalar arasında içerik savaşları başlayabilir. Markanızı hedef kitleye doğru anlatmak için özgün içerikler hazırlamalı ve bu içerikleri analiz ederek sürekli optimize etmelisiniz. İçerik pazarlaması sosyal medya ve internet üzerinde kalıcı ve popüler olmanıza yardımcı olur.

Ajans olarak bizler doğru analiz ile sektörel deneyimimizi birleştirerek, markanızın potansiyel hedef kitleye nasıl ulaşacağını, hangi tür paylaşımları sevdiğini, hangi paylaşımların satışa dönüşebileceğini, hangi paylaşımların daha fazla etkileşim alacağına dair sosyal medya stratejisini oluşturuyoruz.

 

إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, كتابة مشاركات ذات جودة عالية في الشبكات الإجتماعية لنشاطك التجاري ونشرها على صفحاتك وقنواتك الإجتماعية بشكل يومي
إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, إرسال تقرير دوري بالتحديثات من قبل فريقنا على صفحاتك الإجتماعية لتبقى دائماً على إطلاع

Analiz ve Raporlama :

Bizimle web ve sosyal medyada gerçekleşen tüm gelişmeleri gerçek zamanlı takip edin, sosyal medya kampanyalarınızın sonuçlarını ölçümleyin, markanızı rakiplerinizle karşılaştırın, online iletişimi analiz edin!

Online İtibarınızı Kontrol Edin :

Web ve sosyal medyada hakkınızda konuşulanları dinleyin, sonuçlarınızı ölçümleyin, analiz edin ve raporlayın!

2P ajansızımızla markanızın online varlığını takip edebilir, algı araştırmaları hazırlayabilir, sosyal medyada hakkınızda konuşulanları dinleyebilir, müşteri ilişkilerinizi yönetebilir, krizleri anında tespit edebilir ve stratejinizi şekillendirecek verilere gerçek zamanlı ulaşabilirsiniz.

إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, مراجعة ومراقبة جميع التعليقات الإيجابية والسلبية من قبل الزائرين على صفحاتك في وسائل التواصل الاجتماعي بشكل يومي
إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, النشر من خلال المجموعات المختلفة والصفحات المهتمة بعلامتك التجارية ذات الصلة والتفاعل مع الناس المهتمة بعلامتك التجارية

Kitlenizle İrtibatta Kalın :

Ekibimiz sizin adınıza markanızla ilgili gruplar ve sayfalarda paylaşımlar yapacak, potansiyel müşterilerinizle iletişime geçecektir.

Sayfanızdaki takipçilerinizi potansiyel müşteriler olarak görmekteyiz. Bu yüzden ekibimiz ürünleriniz için kampanyalar ve çekilişler düzenleyecek, bunları onayınıza sunduktan sonra takipçilerinizle paylaşacaktır. Sosyal medya kampanyaları sayfanızı hareketlendirir, daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar. Böylelikle daha çok müşteriniz olur.

Düzenli Toplantılar ve Denetimler:

 

Ajans olarak müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olmak bizim için çok önemlidir.Bizimle çalıştığınızda, düzenli periyodik raporların yanı sıra haftalık görüşmeler ve ekibimizle sosyal medya üzerine toplantılar yapacabileceksiniz.

Bu toplantılar sizinle aramızdaki iletişimi güçlendirecek, aktif kampanyaların durumunu ve gelecek kampanyaları için stratejilerin planlanmasını sağlayacaktır. Bu toplantılar ve görüşmeler tarafımızca tavsiye edilmesine rağmen zorunlu değildir. 

 

 

إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, اجتماعات دورية ومراجعات للخدمة والأداء
إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, تصميم اغلفة صفحات التواصل الإجتماعي والقنوات الإجتماعية الخاصة بكم بشكل احترافي وجذاب

Markanızın Tasarımı ve Resimler:

Sosyal medya sayfalarınızda size özel hazırlanmış resimlerin olması çok önemlidir. Ekibimizin görevi şirketinizi büyütmek ve marka bilincini geliştirmek için bu resimleri hazırlamaktır.Aynı şekilde ekibimiz, sosyal medya hesaplarınızı, ilgi çekici tasarımlarla donatacak ve markanızın ve ürününüzün bu sosyal medya kanallarında profesyonel  görünmesini sağlayacaktır.

Bize taleplerinizi iletin, biz değerlendiririz