كتابة نصوص للمواقع

İçerik Üretimi

Bir web sitesinin olmazsa olmazı kendine has olan özellikleri ve içerikleridir. İçeriklerin daha önce bir yerde kullanılmamış olması en önemli ayrıntıların başında gelir. Web sitenizin içerisinde yer alacak olan görseller, makaleler ve daha birçok şeyin size özel olması gerekir.Hem Google tarafı  hem de sıradanlıktan uzaklaşmanız için buna özen göstermeniz gerekir.

Bir anda hayatımıza giren bu pazarlama tekniklerinin içeriği de eskisinden daha dolu ve okunabilir. Yazıların hepsi karşı tarafa bilgi verme odaklı şekilde ilerliyor. Ürün tanıtımında ise ürünle ilgili bilgilere yer verebilir veya firmanızın çalıştığı alanı insanlara anlatabilirsiniz. İnternet sitenizde kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz de çok önemlidir.

 Marka kimliğinizi sürdürebilen bir web sitesi sayesinde internet sektörüne göz kırpabilir ve bu alanda da varlığınızı devam ettirerek sesinizi daha çok kişiye duyurabilirsiniz.

Dijital İçerik Üretimi :

Herkes içerik yazabilir.Hatta kimileri çok da iyi içerikler ortaya çıkabilir. Şayet Google’da iyi bir nokta hedefliyorsanız bundan daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. Bunu kısaca özetleyecek olursak; içeriğin temel hedefi, arama motoru alışkanlıklarına uygun olması, ziyaretçinin algısının doruk noktada olduğu ilk 8 saniyede dikkat çekmeyi başarması, itibarınıza zarar vermeyen biçimde oluşturulmasıdır.

Günlük hayatta bir mağazaya giden müşteri beş duyu organına da hitap eden bir atmosferle ve hatta onu yönlendiren satış elemanıyla karşılanırken, ziyaretçiyi dijital ortamda başka alternatiflerden uzak tutacak içerik oluşturmak, şüphesiz dil bilimi kadar sosyal bilimler konusunda da ehil olan içerik uzmanlarının işidir.

Özetle; dijital içerik yalnızca tanıtıcı yazılar yazmak değildir. Internet kullanıcılarının alışkanlıkları paralelinde içerik oluşturmak, ihtiyaçları doğrultusunda karar vermesini kolaylaştıran etkileşimli formlar yaratmak ve dikkat çekici tipografik öğelerle  web sitesine yerleştirmektir.

خدمات شركة 2P لخدمات العلاقات العامة والتسويق الرقمي , كتابة النصوص للمواقع, محتوى الموقع, نص عن الشركة, نصوص تعريفية للشركات
Uzmanlarımız sizleri bekliyor