Dijital Pazarlama

Televizyon reklamlarının bütçenizi zorlayacağını tahmin etmek zor değildir. Radyo reklamlarının eskisi kadar önemli olmadığıysa herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Dergi ve bilboard reklamları gücünü yitirmiştir. Eski pazarlama araçları; günümüz teknolojisinde, internet kullanımının bu kadar yaygın olduğu bir devirde artık tercih edilmemektedir. 2P olarak, bu mecralara yapacağınız yatırımlar yerine, çok daha düşük bütçelerde çok daha etkin bir pazarlama yönetimini sizlere sunuyoruz.

İnteraktif pazarlama, online pazarlama, web pazarlama, internet pazarlama ve e-marketing olarak da adlandırılabilen dijital pazarlama, potansiyel müşterilerin sabit müşteriler olmasını sağlamak için, web tasarım, içerik planlaması, sosyal medya yönetimi ve sosyal medya pazarlama, internet reklamcılığı, e-mail pazarlama, SEO (arama motoru optimizasyonu) türünde hizmetleri içerir

HİZMETİMİZİN İÇERİKLERİ :

التسويق الرقمي و اشهار الموقع على محركات البحث و تصميم وتطوير مواقع الانترنت

Web Site Tasarımı :

Web siteniz, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır. 2P yıllardır profesyonel web site tasarımı yapan bir firmadır.

Sosya Medya Yönetimi :

Planladığımız strateji ile markanızı sosyal medyada konumlandırıyor, iletişim ve takip sürecini yönetiyoruz.

Belirlediğimiz strateji doğrultusunda markanızın, hizmetlerinizin ve/veya ürünlerinizin bilinirliğini arttıracak kampanyalar, yarışmalar üretiyoruz.

Takipçileriniz ve potansiyel takipçilerinizle aktif iletişim ve organik bağ kurmak için, stratejisinden yönetimine, sosyal medya pazarlama kampanyaları kurguluyoruz. Markanızın sosyal medya kanallarını, müşteri davranışlarını, reklam performansını, SEO ve web sitesi verilerini analiz ederek, aylık raporlar hazırlıyoruz.

Ölçüm ve analizlerimizle markanızın dijital dünyada gelişmesini sağlıyoruz.

Sosyal medya yönetimi ve reklamlarını yönettiğimiz markanızın performansını aylık raporlar hazırlayarak size sunuyoruz.

التسويق الرقمي و اشهار الموقع على محركات البحث و التسويق عبر منصات التواصل الاجتماعي
التسويق الرقمي و اشهار الموقع على محركات البحث و حملات التسويق عبر البريد الالكتروني

E-posta Pazarlama :

Firmanıza ya da size ait, onaylı e-mail adreslerine toplu şekilde e-posta gönderilmesine mailing denmektedir. Dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biri olan Email Marketing, çağın iletişim teknolojilerine uygun olarak reklam ve tanıtım yapmayı sağlayan başlıca dijital pazarlama unsurlarından biridir.

Yapılan araştırmalara göre e-posta adresine sahip her 100 kişiden 35’i mail hesabını düzenli olarak kontrol ediyor. Mail hesabını aktif olarak kullanan bu kişiler aynı zamanda kendilerine mailing yolu ile gönderilen e-bültenlerden etkilenerek alış veriş kararlarını şekillendirmektedir.

SEO Çalışmaları :

SEO, Türkçede “Arama Motoru Optimizasyonu” İngilizcede ise “Search Engine Optimization” olarak geçmektedir. SEO, Google gibi arama motorlarında yükselmek için yapılan çalışma süreçlerinin tamamını kapsamaktadır.

Her web sayfası farklı çalışmalara ihtiyaç duyar. İşletmenizin hacmine göre Seo süreçlerinizi temel çalışmalar ile başarıya ulaştırabilir veya daha agresif bir şekilde yönetmeye ihtiyaç duyarsınız. Bulunduğunuz sektör ve rekabet oranı burada en belirleyici unsurdur.

التسويق الرقمي و اشهار الموقع الالكتروني وتوزيع روابطه وتحسين ترتيبه في غوغل ومحركات البحث العالميةSEO
التسويق الرقمي و اشهار الموقع الالكتروني وتوزيع روابطه وتحسين ترتيبه في غوغل و اعلانات في مواقع الانترنت ومواقع التواصل الاجتماعي

Sosyal Medya Yönetimi :

Sosyal medya yönetimi hizmeti, Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal mecralarda tarafımızca hesaplarınızı düzenli şekilde organize ettiğimiz hizmettir.Hesaplarınızı güncel tutmak işiniz için çok önemlidir. Sosyal medya insanların hayatının büyük bir kısmını kaplamaktadır. Müşterilerinizin size ulaşması için de en iyi yollardan biridir. İnsanlar, sosyal medya hesaplarınıza baktığı zaman sizin hakkınızda hemen bir fikir edinecektirler. Aynı zamanda sizinle sosyal medya üzerinden iletişim kuracakları için, hesabınızın uzman kişiler tarafından yönetilmesi her zaman daha uygundur.

Mobil Pazarlama :

İnsanlar gün geçtikçe mobil uygulamaları keşfetmeye devam ediyor. Masaüstü bilgisayarlar önemini gittikçe yitiriyor çünkü akıllı telefonlarımız ya da tabletlerimiz bilgisayarda yaptığımız önemli ve kişisel şeyleri yapabilmemizi sağlıyor. Günümüzde markalar için mobil pazarlama yöntemleri önem kazanmış durumda.

Şirketlerin, mobil platformlarda bulunarak hızla gelişen bu dünyaya ayak uydurması gerekiyor. Uzmanlar, tahminen 4 milyar insanın cep telefonu sahibi olduğunu söylüyor. Neyse ki bu durum, şirketler için çok büyük hazırlıklar gerektirmiyor çünkü marka görünürlüğünü artırmak üzere mobil pazarlama yapmak hem en ucuz hem de en etkili yollardan birisi.

التسويق الرقمي و اشهار الموقع الالكتروني وتوزيع روابطه وتحسين ترتيبه في غوغل و الترويج عبر رسائل SMS

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİN TANITIMI

BAZI PROJELERİMİZ

Uzmanlarımız Sizleri Bekliyor!