Kongre ve Seminer Organizasyonu

Her türlü seminer, sempozyum, konferans gibi toplantılarınız için yaratıcı çözümleri ve ayrıntılardaki titizliğiyle değişik büyüklükteki uluslararası ve yerel organizasyonlarda kendisini kanıtlamış olan kadromuz, sizlere planlama aşamasından raporlama aşamasına kadar kalite ve güvenceyle aşağıdaki hizmetleri sunar;
Bütçelendirme
Alternatif toplantı mekanları önerme
Konaklama için en uygun otelleri en uygun fiyatlarla önerme
Organizasyonun kurumsal kimliğini oluşturma
Organizasyona ilişkin web sitesi hazırlama ve yönetme
Her türlü basılı malzemelerin grafik düzenlemesi, basımı, dağıtımı
Organizasyon öncesi duyuruların elektronik posta ile gönderilmesi
Organizasyon katılımcılarının kayıtlarının takibi, tasnifi ve teyitlerinin yapılması
Organizasyon katılımcılarına en uygun fiyat ve bağlantılı uçak biletleri sağlama
Organizasyon mekanlarının düzenlenmesi, dekorasyonu
Yüksek eğitimli, genç, yabancı dil bilen, prezentabel host ve hosteslerin bulunması ve eğitimi
Organizasyonun pürüzsüz şekilde tamamlanabilmesi için en son teknolojik cihazların tedariği
Organizasyon sonrası her türlü raporların hazırlanması ve komiteye sunulması

Kongre Organizasyonlarında Verdiğimiz Hizmetler :

تخطيط و تنظيم المؤتمرات و دراسة الميزانية و افكار التسويق وكافة الأمور المتعلقة بالمؤتمر

Kongre Planlaması :

2P olarak  uzun yıllardır kongre organizasyonunda  profesyonel ve aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz.Gücümüze sürekli güç katarak günden güne büyüyen çalışma ağımızda toplantı organizasyonlarının en iyi şekilde planlanması için çalışmalar yürüterek bunları hem hesaplı hem de kaliteli  şekilde en iyi haliyle sizlerle buluşturmaya gayret etmekteyiz. Bu gayretlerimiz doğrultusunda da süreklilik esasına dayanarak çabalarımızı daima müşterilerimiz için sürdürmekte ve net bir hizmeti sizlerle buluşturmaktayız.

Kurumsal Kimlik Oluşturma :

Kurumsal kimlik, sadece o şirketin amblemi, logosu, kartviziti, zarfı, renkleri ile görünen yüzü değil, şirketin hedef kitleleri üzerindeki amaçladığı etkiye yönelik; tüm faaliyetlerinde, hizmetlerinde, ürünlerinde izlediği görsel kimlik standartlarının bütünü anlamına gelmektedir. Güçlü bir kurumsal kimlik, güçlü bir biz duygusu da oluşturur.

تنظيم المؤتمرات و تصميم وتنفيذ الهوية البصرية للمؤتمر وإنشاء موقع الكتروني خاص به وارسال النشرات والرسائل الترويجية للجمهور
تنظيم المؤتمرات و تجهيز وتنسيق مكان عقد المؤتمر، الصالة والمنصة الرئيسية

Kongre Merkezi Seçimi :

Kişi sayısı, katılımcı portföyü, kongre süresi,  kongre tarihi ve tarihlerin oteller üzerindeki etkisi baz alınarak; kongre merkezi için yer alternatiflerinin belirlenmesi, İstanbul ve tüm bölgeler için seçeneklerin sunulması gerekmektedir.

Ses ve Görüntü Ekipmanları :

Toplantı ve organizasyonların en temel unsurlarından birisi olan yüksek kalitedeki görüntü, ışık ve  temiz sesin, mekandan bağımsız olarak katılımcıların tamamına doğru seviyelerde ulaştırılabilmesi hayati öneme sahiptir. Konferans mekanın açık ya da kapalı olması, büyüklüğü ve katılımcı sayısı gibi pek çok parametreyi analiz ederek uygun ekipmanın projelendirilmesi ve doğru bir biçimde kurulumu ile toplantılarınızda en güzel kaliteyi garanti eder.

تنظيم المؤتمرات و تأمين أجهزة الصورة وتجهيزات الإضاءة والمعدات اللازمة لتغطية المؤتمر
التسويق الرقمي و اشهار الموقع الالكتروني وتوزيع روابطه وتحسين ترتيبه في غوغل و اعلانات في مواقع الانترنت ومواقع التواصل الاجتماعي

Canlı Yayın :

İnternet tabanlı canlı yayın, etkinliklerinizin internet bağlantısı olan tüm kullanıcılar tarafından multiplatform (web, mobil, smart tv) izlenmesini sağlayarak faaliyetlerinize katma değer sağlayan interaktif bir video çözümüdür.

Bu servisimizden faydalanarak, etkinliğinizi paylaşmak istediğiniz milyonlarca kişiye internet bağlantısı olan her türlü araç gereçten kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ölçülebilir alt yapı desteğimiz ile sizlere rehberlik edebilecek istatistiklere ulaşabilir, bir sonraki etkinliğinizi planlarken sizlere sunacağımız raporları etkinlik stratejinizde kullanabilirsiniz.

Simultane Çeviri :

Eşzamanlı çeviri olarak da bilinen simultane çeviri, çevirmenin kendisine kulaklık aracılığıyla ulaşan konuşmaları aynı anda çevirmesi ve bu çevirinin yine kulaklık aracılığıyla dinleyicilere ulaştırılmasıdır. Simultane çeviri ses yalıtımı yapılmış bir kabin içerisinde yapılır. Çevirinin başarısı için doğru teknik sistem kullanılması önemlidir.

Basın Toplantısı :

Firmaların yaptığı araştırmaları duyurmak, ürün ya da organizasyonları tanıtmak amacıyla yaptıkları basın toplantılarını ve gezileri, deneyimli organizasyon ekibinin profesyonel yaklaşımlarıyla düzenlemektedir.

Operasyon ekibimiz tespit ettiği müşteri beklentilerini göz önüne alarak uygun mekân ve zaman seçimini belirler. Toplantının amacına yönelik yazılan davet mektubunu ilgili kişilere ulaştırır.  Toplantıya katılan davetlilerin kayıt işlem ve takiplerini yapar. Toplantının amacını ve içeriğini anlatan basın duyurusunu, ilgili doküman ve broşürleri içeren basın kitlerini, hediyelerini hazırlar.

Bazı Kongre Organizasyonu Projelerimiz:

Uzmanlarımız Sizleri Bekliyor!