Sosyal Medya Yönetimi

Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare veya State kullanan müşteri adaylarınız veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.

Yıllardır kat ve kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

Her zaman Sizi bekleriz – Toplantı talep et

Sosyal medyanızı yönetmek için profesyonel bir ekip :

Firmalar, sosyal medya üzerinde başarı yakalamak için epey zaman harcıyor.

Araştırmalara göre, pazarlama sektörünün yüzde 93’ü markanın tanıtımı için Facebook, Twitter ve Google + kullanıyor. Ancak sosyal medya içerikleri hakkında düşünmek, bu platformda süreklilik sağlamak için yeni fikirler üretmek giderek daha fazla zaman ve emek gerektirmeye başlayınca, bu mecra “sosyal medya yönetimi”  olarak farklı bir uzmanlık alanı haline geldi.

Sosyal medya yöneticileri dinamik bir sektörde olmanın getirisi olarak, tüm gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar olmak zorunda. Bu nedenle sosyal medya alanında çalışanların mesai saati ya da ofis ortamı diye kısıtlamaları yok.

İnternetin olduğu her yer onlar için bir ofis, üstelik sosyal medya trendleri mesai saati tanımadan değişiyor ve gelişiyor. Durum böyle olunca sosyal medya yöneticilerinin bir sistem çerçevesinde çalışması gerekiyor.

İçerik üretme ve paylaşması :

İçerik pazarlaması, özellikle sosyal medyayı aktif kullanan markaların rakipleriyle farklılaşmak için kullandıkları bir yöntemdir. Dijital çağda internet kullanıcıları her gün yüzlerce içeriğe maruz kalıyor. Görsel, text ve video’lar  markaların kendilerini ön plana çıkarmak için kullandıkları içerikler… Bu kadar bilgi bombardımanı içinde farkedilebilir olmak gerçekten zor iş.

İçeriğin zamanlaması, verdiği mesaj, hitap ettiği kitle ve bu kitelenin dijital ilgi alanları hepsi çok iyi analiz edilmeli. İçerik deyip geçmeyin yaşadığımız dönemde içeriğin kalitesi o kadar önemliki önümüzdeki 1-2 sene içerisinde markalar arasında içerik savaşları başlayabilir. Markanızı hedef kiteleye doğru anlatmak için özgün içerikler hazırlamalı ve bu içerikleri analiz ederek sürekli optimize etmelisiniz. İçerik pazarlaması sosyal medya ve internet üzerinde kalıcı ve popüler olmanıza yardımcı olur.

Ajans olarak bizler doğru analiz ile sektörel deneyimimizi birleştirerek, markanızın potansiyel hedef kitleye nasıl ulaşacağını, hangi tür paylaşımları sevdiğini, hangi paylaşımların satışa dönüşebileceğini, hangi paylaşımların daha fazla etkileşim alacağına dair sosyal medya stratejisini oluşturuyoruz.

إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, كتابة مشاركات ذات جودة عالية في الشبكات الإجتماعية لنشاطك التجاري ونشرها على صفحاتك وقنواتك الإجتماعية بشكل يومي
إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, إرسال تقرير دوري بالتحديثات من قبل فريقنا على صفحاتك الإجتماعية لتبقى دائماً على إطلاع

Analiz ve Raporlama :

Bizimle web ve sosyal medyada gerçekleşen tüm gelişmeleri gerçek zamanlı takip edin, sosyal medya kampanyalarınızın sonuçlarını ölçümleyin, markanızı rakiplerinizle karşılaştırın, online iletişimi analiz edin!

Online İtibarınızı kontrol edin :

Web ve sosyal medyada hakkınızda konuşulanları dinleyin, sonuçlarınızı ölçümleyin, analiz edin ve raporlayın!

2P ajansızımızla markanızın online varlığını takip edebilir, algı araştırmaları hazırlayabilir, sosyal medyada hakkınızda konuşulanları dinleyebilir, müşteri ilişkilerinizi yönetebilir, krizleri anında tespit edebilir ve stratejinizi şekillendirecek verilere gerçek zamanlı ulaşabilirsiniz.

إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, مراجعة ومراقبة جميع التعليقات الإيجابية والسلبية من قبل الزائرين على صفحاتك في وسائل التواصل الاجتماعي بشكل يومي
إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, النشر من خلال المجموعات المختلفة والصفحات المهتمة بعلامتك التجارية ذات الصلة والتفاعل مع الناس المهتمة بعلامتك التجارية

Kitlenizle irtibatta kalın :

-Müşterinizle adınıza mesajlaşırız

-Kampanya ve yarışmalar

-Aktif ilanlar

-Profesyonel içerik

Takip etmek için Toplantılar :

İşinizi takip etmek için haftalık değerlendirme toplantıları. Aynı zamanda telefonda günlük toplantılar da yapılabilir

إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, اجتماعات دورية ومراجعات للخدمة والأداء
إدارة حسابات التواصل الإجتماعي, تصميم اغلفة صفحات التواصل الإجتماعي والقنوات الإجتماعية الخاصة بكم بشكل احترافي وجذاب

Markanızın tasarımları ve resimleri :

Size profesyonel tasarımları ve resim çekimleri yaparak daha çekici ilanları üretiyoruz. Bütün sosyal medya hesaplarınızda paylaşıyoruz

Bize taleplerinizi iletin, Biz değerlendiririz